Biotama Ardıç Özü Kremi

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Stokta var

24,90 ₺

Hızlı Gözat

Ardıç Özü Kremi; kas, eklem, bel ağrısı veya kas kirişi eklem iltihabı gibi rahatsızlıkları bulunan kişilere şiddetle tavsiye edilecek bitkisel bir üründür. Çok hızlı olumlu sonuç veren Ardıç Özü Kremi, iltihaba karşı etkisi ve ağrılara karşı hızlı sonuç veren mucizesiyle bilinmektedir.

ARDIÇ ÖZÜ KREMİNİN FAYDALARI:
-Kas, eklem, bel ağrısı veya kas kirişi eklem iltihabı gibi rahatsızlıkları bulunan kişilere şiddetle tavsiye edilecek bir üründür. Çok hızlı sonuç veren Ardıç Özü Kremi, iltihaba karşı etkilidir ve ağrının kesilmesine yardımcı olur.
-Romatizma, felç, gut, nevralji, poliartrit hastalıklarına faydalı olmaktadır. Ardıç Özü Kremi sayesinde metabolizmanın hızlandığı da görülmüştür. Uygulandığı bölgede ki ağrı ve sızıların dinmesini hızlandırır. Ardıç Özü Kremi, özel formülü sayesine uygulanan bölgede hızla emilir, acı ve iltihabın merkezine iner.
-Göğüs ve sırt bölgesine uygulandığında, sigaradan kaynaklı bronşite ve kronik bronşite karşı olumlu etkileri olacaktır.
-Sporla ilgilenen kişiler için oluşabilecek travma ve incinmelere karşın rahatsızlık esnasında anestezi amaçlı kullanılabilir. Hızlı etki göstererek sinirsel gerginliği ve yorgunluğu dahi azaltabilmektedir.
-Mantara karşı da etkili olan Ardıç Özü Kremi, bir ayak kremi olarak kullanılabilir. Kan dolaşımının hızlanması ile soğuk ayak problemine karşı olumlu etki gösterebilmektedir.
-Vücut direncinin düşmesiyle oluşan soğuk algınlığına karşı göğüs ve sırt bölgesine masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Doktorunuz soğuk algınlığı rahatsızlığınız süresince herhangi bir tedavi uygulamasını sakıncalı görmüyorsa, kremi kullanmanız ile olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

ARDIÇ ÖZÜ KREMİNİN KULLANIMI:
Günde 1-2 kez kullanılması, etkisini göstermesi için yeterlidir. Kremi kullanırken gerekli bölgeye yavaş ve dairesel hareket şeklinde uygulayınız. Ayrıca günün herhangi bir saatinde de kullanılabilir.

UYARILAR:
-Hızlı emilen ve fazlasıyla etkili bir krem olduğundan cildinize uygularken kızarma ve hafif yanma hissetmeniz gayet normaldir.
-Hamilelik veya kemoterapi sürecinde kullanmayınız.
-Böbrek rahatsızlıklarının şiddetlendiği dönemlerde de kullanmayınız.

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

Yorumlar

Kendi Yorumunuzu Yazın