Acı Cehre

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Stokta var

14,99 ₺

Hızlı Gözat

Günde 2 defa öğünlerden 30 dk önce 1 fincan kaynamış suya 1 süzen poşet atılarak 5-8 dk demleyerek tüketiniz.

ACI CEHRE: Bu mucizevi tohum karışımı, bağırsakların çalışmasına, temizlenmesine, sindirimin düzenlenmesine, hücrelerin yenilenmesine ve cildin sıkılaşmasına (özellikle de hamilelik ve zayıflama sonrasında ki deri sarkmaları büyük problem olmaktadır) yardımcı olmaktadır.  Ayrıca kolesterolü dengeleyici, idrar söktürücü (prostat ve böbrek hastalıklarına faydalıdır) gaz oluşumunu azaltıcı ve buna bağlı olarak şişkinliği önleyici etkisi bulunmakatadır.


SİNAMEKİ: Bağırsakları temizlemek için kullanılabilir.. Müshil etkisi vardır. Diyet yapanlara yardımcı olur. Kabızlığı ve şişliği gidermede kullanılır.


FUNDA: İshal kesici ve idrar sökücü etkisi bulunur. Sindirim sistemini çalıştırırmak için kullanılabilir. Böbrekte meydana gelen kum ve taşların dökülmesine de etki göstermektedir.


BİBERİYE: Bağışıklık sistemini geliştirici ve güçlendirici etkisi bulunur. Toksinlerin vücuttan hızlı atılmasını sağlayabilir. Kabızlık sorunlarında etkili bir çözüm sağlar. Hazımsızlığı azaltır.


ADAÇAYI: Zararlı toksinlerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır. Beyin fonksiyonlarını gelistirimede kullanılır. Karaciğeri temizleyici özelliği bulunur, stresi azaltmak için kullanabilrisiniz. Sakinleştirici özelliği bulunur, kan şekerini düşürmede kullanılabilir. Ayrıca menopoz sonrası belirtileri hafifletmeye yarımcı olur.


MERSİN YAPRAĞI: Bronşite ve nezleye karşı olumlu etkisi bulunur, mesane ve akciğer iltihaplarını sökmek için kullanılabilir. Ayrıca bel soğukluğuna karşı da faydalıdır. Egzama , ishal ve mide ağrlarına karşı bitksiel çözüm.


ZEYTİN YAPRAĞI: Antibakteriyel olarak kullanılır. Antibiyotik özelliği vardır. Bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi bulunur. Soğuk algınlığına iyi gelir, kan basıncını ve kan şekerini ve kolestrolü düşürmek için kullanılabilir.


40 LI SÜZEN POŞET KULLANIM ŞEKLİ: Günde 2 defa öğünlerden 30 dk önce 1 fincan kaynamış suya 1 süzen poşet atılarak 5-8 dk demleyerek tüketiniz.

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

Yorumlar

Kendi Yorumunuzu Yazın